X

Хотите быть в курсе событий?

Нажмите кнопку "нравится" или "поделится". Приятного дня!

Шаблоны для Dle 10.5 форекс портал
Авторизация
!

Визначений перелік громадських робіт, до яких залучатимуть безробітних Полтави у 2016 році

Визначений перелік громадських робіт, до яких залучатимуть безробітних Полтави у 2016 році
Визначений перелік громадських робіт, до яких залучатимуть безробітних Полтави у 2016 році

До переліку громадських робіт, до яких залучатимуть полтавців увійшли роботи з благоустрою: території міста, заповідників, впорядкування місць відпочинку жителів та гостей міста; роботи, пов’язані з будівництвом, ремонтом та обслуговуванням закладів культури; підсобні роботи з обслуговування закладів освіти та охорони здоров’я.
Також залучатимуть до надання послуг з соціальної адаптації незахищеним верствам населення, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО; роботи по догляду за особами похилого віку, інвалідами та інші роботи, пов’язані із забезпеченням соціального супроводу або стороннього догляду переміщених осіб; догляд за хворими та надання допомоги в закладах охорони здоров’я. У рамках програми громадських робіт залучатимуть полтавців до інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій з кур’єрською доставкою документів.

Рішення "Про організацію громадських робіт у м. Полтава в 2016 році" затверджено 5 лютого на засіданні виконкому. Відповідно до нього, направлення зареєстрованих безробітних та інших категорій осіб на громадські роботи на підставі договорів про організацію громадських робіт, укладених із роботодавцями, буде виконувати Полтавський міський центр зайнятості. Фінансування здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.

Источник: http://visti.pl.ua
рейтинг: 
Оставить комментарий
Новость дня
Последние новости
все новости дня →
  • Топ
  • Сегодня

Авторизация через
Мы в соцсетях
  • Facebook
  • Вконтакте
  • Twitter
Опрос
Оцените работу движка
!!!